AKCIA!!! - ARCTIC Freezer 7 X CO Compact Multi-Compatible CPU

ARCTIC Freezer 7 X CO je kompaktný chladič CPU s jedným ventilátorem 92 mm s dvojtými kuličkovými ložiskami. Je kompatibilný s bežnými zásuvkami Intel® a AMD®. Vďaka dvojitému kuličkovému ložisku je optimalizovaný pro nepřímý provoz. Mraznička 7 X CO steží z vylepšeného návrhu chladiča a prepracovan ... viac
Objednávací kód: 201063909
Kód výrobcu: ACFRE00085A
Výrobca: ARCTIC
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom do 24 hod
Cena bez DPH: 17,80 €
Cena s DPH: 21,36 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

ARCTIC Freezer 7 X CO je kompaktný chladič CPU s jedným ventilátorem 92 mm s dvojtými kuličkovými ložiskami. Je kompatibilný s bežnými zásuvkami Intel® a AMD®. Vďaka dvojitému kuličkovému ložisku je optimalizovaný pro nepřímý provoz. Mraznička 7 X CO steží z vylepšeného návrhu chladiča a prepracovaného rozložení tepelných trubiek. Vo vzťahu k ventilátorom, ktorý je optimalizovaný pre vysoký statický tlak, byl ARCTIC stále zajímavý chladicí výkon Freezeru 7 X CO.

ARCTIC Freezer 7 X CO je kompaktný chladič CPU s jedným ventilátorom 92 mm. Je kompatibilný s bežnými zásuvkami Intel® a AMD®. Vďaka dvojitému guľôčkovému ložisku je optimalizovaný pre nepretržitú prevádzku. Freezer 7 X CO ťaží zo zlepšenej konštrukcie chladiča a prepracovaného usporiadania tepelných potrubí. V spojení s ventilátorom, ktorý je optimalizovaný pre vysoký statický tlak, sa ARCTIC podarilo výrazne zlepšiť chladiaci výkon zariadenia Freezer 7 X CO.

Kompatibilné so zásuvkami Intel a AMD
Freezer 7 X Co je kompatibilný so všetkými súčasnými zásuvkami pre stolné počítače od spoločností Intel a AMD. Použitím montážneho rámu je možná jednoduchá inštalácia bez nutnosti demontáže základnej dosky.

Predpracovaná tepelná pasta MX-2
Predinštalovaná vysokovýkonná tepelná pasta MX-2 zaisťuje rýchlu a čistú montáž.

Dlhšia životnosť vďaka nízkej teplote cievky
Freezer 7 X CO používa motor ventilátora, ktorý bol nedávno vyvinutý spoločnosťou ARCTIC. To beží menej počuteľne a efektívnejšie, takže teplota cievok je o 20 ° C nižšia ako pri bežných motoroch. Výrazne sa tým predlžuje životnosť ventilátorov, čo umožňuje spoločnosti ARCTIC poskytnúť na zariadenie Freezer 7 X CO záruku 6 rokov.

Ofsetové tepelné rúrky umožňujú optimálne odvádzanie tepla
Tepelné rúrky s priamym dotykom pripojené k jednotke Freezer 7 X CO a optimalizovaná konštrukcia 44 chladiacich rebier spolu zabezpečujú, že teplo z CPU možno ideálne odvádzať a uvoľňovať do vzduchu.

P-ventilátor pre zvýšený výkon - dvojité guličkové ložisko

Inšpirovaný radom P, ventilátor Freezer 7 X CO ťaží zo všetkých výhod P-ventilátorov:
• Vysoký statický tlak pre zvýšenie výkonu chladenia
• Široký rozsah otáčok
• Nižšia spotreba energie
• Menej vibrácií
• PWM pre synchrónne ovládanie ventilátora
Pre ďalšie informácie o P-ventilátoroch odporúčame FAQ.
Špičkové duálne guľôčkové ložisko vysokej kvality umožňuje nepretržitú prevádzku 24/7 bez najmenšieho kompromisu vo výkone. Prach a vysoká teplota ovplyvňujú toto ložisko oveľa menej ako generické puzdro alebo jedno guľkové ložisko, a preto z neho robí ideálnu voľbu, keď je nevyhnutná spoľahlivosť.

Tepelné rúrky s priamym dotykom
Mraznička 7 X CO používa tepelné dotykové rúrky s priamym dotykom. To zaisťuje, že teplo, ktoré sa má rozptýliť, sa prenáša priamo na tepelné rúrky bez ďalšej vrstvy materiálu a potrubím sa dopravuje do chladiča.

kompatibilita
Intel Socket
1200 1151 1150 1155 1156 2066 1366 775
Áno Áno Áno Áno Nie Nie Áno

AMD Socket
str4 AM4 AM3 (+) AM2 (+) AB1 FM2 (+) FM1
Nie Áno Áno Nie Nie Áno Áno

Chladič
Thermal Paste: MX-2 vopred aplikovaný
Svetlá vzdialenosť: bez obmedzenia

Ventilátor: 92 mm, 300 - 2 000 ot / min (riadené PWM)
Ložisko: Dvojité guličkové ložisko
Hluk: 0,3 Sone
Prúd / Napätie: 0,07 A / 12 V DC
Konektor: 4-kolíkový konektor

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
AMD socket AM4 Ano
AMD socket AM3/AM3+ Ano
Intel socket 1151 Ano
Intel socket 1200 Ano
Intel socket 1150/1155/1156 Ano
Chlazení
Počet ventilátorů na chladiči 1 ks
Velikost ventilátoru (mm) 90 - 100 mm
Max. otáčky ventilátoru (rpm) 2000