MS Win 11 Home 64-Bit Slovak 1pk OEM DVD

MS Win 11 Home 64-Bit slovenských 1pk OEM DVD; Predstavujeme Windows 11; Nové skúsenosti s Windows, zbližuje vás s osobami a vecami, ktoré milujete. Získajte novú perspektívu; Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, kde môžete sledovať svoje vášne prost ... viac
Objednávací kód: 81901983413
Kód výrobcu: KW9-00654
Výrobca: MICROSOFT
Záručná lehota: 6 mes.
Dostupnosť: skladom do 24 hod
Cena bez DPH: 114,69 €
Cena s DPH: 137,63 €
Porovnanie Obľúbené

MS Win 11 Home 64-Bit slovenských 1pk OEM DVD

Predstavujeme Windows 11

Nové skúsenosti s Windows, zbližuje vás s osobami a vecami, ktoré milujete.

Získajte novú perspektívu

Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, kde môžete sledovať svoje vášne prostredníctvom sviežeho zážitku. Od prepracované ponuky Štart po nové spôsoby prepojenia s obľúbenými osobami, novinkami, hrami a obsahom - Windows 11 sú miestom, kde môžete myslieť, vyjadriť sa a tvoriť prirodzeným spôsobom.

Maximalizujte svoju produktivitu

Otvorte všetky potrebné aplikácie a ľahko multitaskingujte pomocou nástrojov ako přichytávací rozvrhnutie, plochy a novými intuitívnejším skúsenosťami sa opätovným uchytením.

Nové spôsoby pripojenia

Prepojte sa okamžite s osobami, na ktorých vám záleží priamo zo stolného počítača pomocou Microsoft Teams. Volajte alebo chatujte zadarmo - bez ohľadu na ich zariadení.

Váš obsah, spravovaný vami

Pomocou Microsoft Edge a radu dostupných widgetov môžete rýchlo získať novinky, informácie a zábavu, ktorá má pre vás význam. Ľahko nájdite požadované aplikácie a obľúbené seriály na sledovanie v obchode Microsoft Store.

Čas na hranie. Kedykoľvek.

Systém Windows 11 posúva hranie na úplne novú úroveň. Výnimočné schopnosti v oblasti grafiky umožňujú zobrazenie, ktoré konkuruje realite. Objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru s predplatným Xbox Game Pass, ktoré vám dáva prístup k viac ako 100 vysoko kvalitným hrám (členstvo sa predáva samostatne).

Počítač pre každého z nás

Nové Windows prináša najnovšie inovácie v oblasti dotykového ovládania, ovládanie perom a hlasom a uľahčujú nájdenie najlepších a najdostupnejších zariadení pre vás.

Minimálne požiadavky na systém:

  • Procesor: 1gigahertzový (Ghz) alebo rýchlejší procesor s 2 alebo viacerými jadrami kompatibilný so 64-bitovou architektúrou alebo zariadenie System on a Chip (SoC)
  • Pamäť: 4 GB RAM
  • Úložisko: 64 GB alebo väčšie úložné zariadenie
  • Firmware systému: Rozhranie UEFI, možnosť zabezpečeného spúšťanie.
  • TPM: Špecifikácia Trusted Platform Module (TPM) verzia 2.0.
  • Grafická karta: Kompatibilný s DirectX 12 alebo novší s ovládačom WDDM 2.0.
  • Obrazovka: Displej s vysokým rozlíšením (720p), ktorý má väčšiu uhlopriečku ako 9 ", 8 bitov na farebný kanál.
  • Internetové pripojenie: Konto Microsoft a pripojenie k internetu sú vyžadované pre nastavenie pre Windows 11 Home

K upgradu vaše zariadenie musí používať systém Windows 10 vo verzii 2004 alebo novší.

Niektoré funkcie vyžadujú konkrétny hardvér. Požiadavky na systém na spustenie niektorých aplikácií budú prekračovať minimálne požiadavky zariadení s Windows 11. Skontrolujte informácie o kompatibilite týkajúce sa aplikácií, ktoré chcete nainštalovať. Dostupné úložisko vo vašom zariadení sa bude líšiť na základe nainštalovaných aplikácií a aktualizácií. Výkon bude vyššia u výkonnejšie a rýchlejších počítačov. V priebehu doby môžu vznikať a na aktualizácie sa môžu vzťahovať ďalšie požiadavky.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Typ sw Operační systém
Platforma MS Windows Ano
OEM Ano
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Počet licencí 1
Jazyková verze Slovensky
Ostatní
Původ licence Nová licence