Pb akumulátor MHPower VRLA AGM 6V/ 4Ah (MS4-6)

Batérie konštrukcia MHPower majú mnoho výhod, napr .: viac ako dvojnásobná životnosť v porovnaní s ostatnými, nádoba je konštruovaná z oveľa pevnejších materiálov (sú tu väčšie tlaky), je najlepšie otrasuvzdorná zo všetkých známych konštrukcií batérií, má väčší výkon v pomere k veľkosti a teda aj ši ... viac
Objednávací kód: 2091470090
Kód výrobcu: MS4-6
Výrobca: CARSPA
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom do 24 hod
Cena bez DPH: 4,20 €
Cena s DPH: 5,04 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Batérie konštrukcia MHPower majú mnoho výhod, napr .: viac ako dvojnásobná životnosť v porovnaní s ostatnými, nádoba je konštruovaná z oveľa pevnejších materiálov (sú tu väčšie tlaky), je najlepšie otrasuvzdorná zo všetkých známych konštrukcií batérií, má väčší výkon v pomere k veľkosti a teda aj širšiu aplikáciu ako štartovacie batérie.

Výhodou batérie, ktorá je takto vyrobená, je skutočnosť, že môže pracovať v akejkoľvek polohe (nič sa z nej nevyleje) čo je dôležité napr. V lodnom prevádzke, a vôbec v prevádzke, kde je tekutý elektrolyt veľkým nepriateľom. (Otrasy, náklony a pod.).

Technické parametre:
Rozmery 70 × 47 × 101mm
váha 0,71kg
vyrobená technológiou VRLA AGM (absolút rbed Glass Mat)
hermeticky uzavretá, bezúdržbová.
Malý vnútorný odpor predurčuje použitie v zariadeniach s vysokými vybíj.proudy (meniče, štartéry) Vhodná tiež do záložných zdrojov a solár.systémů.

Batérie vyrobená technológiou AGM (Absorbed Glass Mat), zvlášť vhodná do záložných zdrojov, solárnych systémov atď .. Je bezúdržbová, hermeticky uzavretá a môže pracovať v akejkoľvek polohe.

-|CZ|SK|EN
Rozměry, hmotnost, nosnost
Čistá hmotnost (kg) 0,7
Model a provedení
Záruka 2 roky